Hakkımızda

Biz Kimiz?

Birtek Turizm 2009 yılında , TURSAB A Grubu (6169) üyesi olarak Türk gezginlerine seyahat alternatifleri üretmek üzere kurulmuştur. Şirket; Türkiye’de yurt dışında yüzlerce tur hazırlayıp müşterilerine sunmaktadır. BirTek Turizm’in yurt içinde otel ve tatil köyü, birçok havayolu ve otobüs şirketiyle anlaşmaları bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı turlardan, kültür turlarına, mavi yolculuktan kayak paketlerine, gençlere yönelik programlardan kurumsal hizmetlere, uçak biletinden vize işlemlerine kadar uzanan seyahat ürünleri ile Çevresinde kısa sürede genç ve dinamik kadrosuyla büyük yerler edinmiştir.

Birtek Turizm Kurulduğu günden itibaren kurumsal firmalara hizmet vermektedir 2018 yılına kadar 1500 üzerinde şirketin kurumsal vize hizmetini yapmıştır ve yapmaktadır. Şirketimiz 2009 yılında bağımsız müşterilere de hizmet vermekte olup 20.000 den fazla vize işlemine aracılık etmiştir. Vize alınması genelde sıkıntılı ve zor bir süreç olarak bilinir. Bizler tüm detayları çözmekte dokümantasyonu hazırlamakta ve müşterilerimizi yormadan pasaportlarını bulundukları yerden alıp vizeleri alınmış halde kendilerine teslim etmekteyiz. Müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve vize alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak dokümantasyonları hazırlayarak oluşabilecek olumsuz neticelerin önüne geçmekteyiz.

Rusya vizesi haricinde Tüm Schengen Ülkeleri, Kanada, İngiltere, Mısır, Cezayir, İsrail, Amerika, Küba ve Diğer ülkelerinde vizelerinin alınmasında aracılık hizmeti vermekteyiz.

Vizyon & Misyon

Çalışanlarımızın üstün gayretleri ve ekip çalışması ruhuyla sürekli gelişen kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

  • Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmaktır
  • Müşterilerimize sürekli ve kaliteli hizmeti sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi hizmetin tüm unsurlarını özenle gerçekleştirebilmektir
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak
  • En kaliteli hizmeti en iyi fiyatla gerçekleştirebilme

Kalite Politikamız

Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek ve hatasız hizmet verebilmektir.

Bazı Müşterilerimizden Yorumlar

Vize işlemlerimi çok hızlı hallettirler, vizem sonuçlandıktan sonrada uygun olarak uçak biletimi ayarladılar bana seyahatimi çok kolay yapmamı sağladılar kendilerine teşekkür ederim herkese de tavsiye ederim…

Koray Aktürk / Google Yorumlar

Sevecen ve samimi hizmetleri ve donanımları sayesinde zamanında vizemi aldım. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım çok teşekkür ederim. Yurtdışı uçak bileti Seyahat sağlık sigortası gibi sorunlarınıza hemen çare buluyorlar

Burcu Öz / Google Yorumlar

Birtek Turizm’i internetten buldum ve iyi ki de başvurumu bu firma aracılığı ile yapmışım, çünkü 1 gün içerisinde Dubai vizemin onaylandığına dair hem SMS hem de e-posta aldım. Müşteri hizmetleri ve bilgi paylaşımı, kısacası tüm süreç başvurumu yaptığım an itibariyle çok profesyoneldi.

Savaş Aral / Google Yorumlar