Vietnam Vize Uygulaması

BORDO PASAPORT

(UMUMA MAHSUS)

VİZEYE TABİ

YEŞİL PASAPORT

(HUSUSİ)

VİZEDEN MUAF

GRİ  PASAPORT

(HİZMET)

VİZEDEN MUAF

SİYAH PASAPORT

(DİPLOMATİK)

VİZEDEN MUAF

Acentamız sizin adınıza Vietnam vize başvurusu yapma yetkisine sahiptir. Gerekli belgeler acentamıza ulaştıktan sonra vize başvuru işlemleriniz başlatılacaktır.

Vietnam’a seyahat etmek için gerekli olan Vize onay mektubunuz (C1 Belgesi) belgeniz tarafımızdan sağlanabilmektedir.

Arzu ederseniz tek ve çoklu girişli şeklinde vize başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz. Türk vatandaşları olarak en fazla 25 gün kalış süresi alabiliyoruz.

Vize onay mektubunuz (C1 Belgesi)  7-10 iş günü içerisinde hazır olacaktır. Eğer talep edenler için acil vize hizmetimiz de mevcuttur. Bu süreyi 5 iş gününe kadar düşürebiliyoruz.

Belgenizin geçerliliğinden emin olmak isterseniz, Vietnam konsolosluğunu arayarak belgenin geçerliliğini teyit ettirebilirsiniz.

Bu belge ile herhangi bir uluslarası havalimanından vizenizi alabilirsiniz (Ho chi minh, Hanoi, Danang ve diğer ).

Havaalanında vietnam vize başvuru formunu doldurup, vize onay mektubunuz ve 2 adet biyometrik fotoğrafınızı görevlilere teslim ettikten sonra  ortalama 15 dakika içerisinde vizeniz pasaportunuza yapıştırılır ve ülkeye sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Yine talebinize göre, Vize onay mektubunuzu temin ettikten sonra havalimanında almak yerine, dünya üzerindeki herhangi bir Vietnam konsolosluğu aracılığıyla vizenizi pasaportunuza işletebilirsiniz.

Gerekli Evrak Listeleri

Vize onay mektubunuz (C1 Belgesi) başvurusu için sadece renkli pasaport kopyanızı [email protected] mail adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Vize onay mektubunuz (C1 Belgesi) hazır olduğunda mail adresinize gönderimi yapılacak olup, onay mektubunun çıktısını alıp pasaportunuz ile birlikte seyahatiniz süresince yanınızda bulundurmanız ve ülke girişinde bu belgeyi ibraz edip görevli memur tarafından pasaportunuza 25 USD karşılığında vize etiketini yapıştırtarak ülkeye sorunsuzca girişinizi yapabileceksiniz.

ÖRNEK VİZE ONAY MEKTUBU (C1 BELGESİ)

TEMSİLCİLİK İLETŞİM BİLGİLERİ

Vietnam Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

Adres: 414. Sok. No: 14 Birlik Mah. 06610 Çankaya ANKARA
Telefon: +90 (312) 446 8049
Faks: +90 (312) 446 5623
E-Posta: [email protected]
Çalışma saatleri: Pazartesi-cuma: 09.00-12.00 / 14.00-17.00

İlgili Haberler